język polski english

Aktualności

Piec gazowy dwufunkcyjny Saunier Duval ISOFAST CONDENS 26,7/30,6kW kondensacyjny

2014-11-17

Kocioł gazowy Saunier Duval  ISOFAST CONDENS dwufunkcyjny kondensacyjny: moc: 6,6 - 26,7 kW (c.o.), 6,1 - 30,6 kW (c.w.u.) paliwo: GZ 50. Wydajność ciepłej wody 17,5l/min (wbudowany zasobnik warstwowy 21L)

 Kompletne źródło ciepła dla ogrzewań etażowych i domów jednorodzinnych oraz przygotowywania ciepłej wody w sposób przepływowy.

Jest to nowoczesny kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny, który polecamy do dużych mieszkań i budynków, gdzie liczy się maksymalna oszczędność gazu.

 System kondensacji pary wodnej sprawia, że kocioł pracuje z większą wydajnością w stosunku do innych kotłów gazowych. Początkowo większa cena zakupu jest rekompensowana niższymi rachunkami za gaz, dlatego szczególnie polecany jest do domów i mieszkań o dużej powierzchni oraz domów, gdzie paliwem jest dużo droższy gaz płynny.

 Kocioł z zamkniętą komorą spalania. Powietrze potrzebne do spalania pobierane jest dodatkową rurą z zewnątrz budynku. Dzięki temu kocioł nie wymaga specjalnego pomieszczenia i może być zamontowany w pomieszczeniu o małej kubaturze jak łazienka lub kuchnia.

 Ogrzewanie ciepłej wody użytkowej odbywa się w sposób przepływowy po odkręceniu kranu. Dodatkowo posiada zasobnik warstwowy o pojemności 21 litrów zwiększający komfort przy częstych i małych poborach wody. Piec ten zapewnia komfort ciepłej wody dla jednego punktu poboru wody w danej chwili i sprawdza się w układach, gdzie punkty poboru wody znajdują się w pobliżu pieca gazowego.

  Gwarancja 2 lata.

 Uwaga! Należy dokupić listwę montażową, która nie znajduje się w komplecie z kotłem ISM-01-11244

 Aby zagwarantować najniższe możliwe rachunki za gaz, piec należy wyposażyć w  regulator pokojowy z programatorem lub czujnik temperatury zewnętrznej (pogodowy) ewentualnie w oba urządzenia razem.

 Waga pieca: 60 kg

 

« wstecz

Realizacje

realizacjerealizacjerealizacjerealizacje więcej »