język polski english

Aktualności

Nowy piec kondensacyjny firmy Junkers CERAPURMAXX

2011-03-02

CERAPURMAXX to wiszący kocioł kondensacyjny Junkersa, drugiej generacji, w kompaktowej obudowie. Małe gabaryty kotła sprawiają, że nie musi zajmować dużej powierzchni. Kocioł może być zamontowany na ostatniej kondygnacji budynku wielorodzinnego, ponieważ jego niska waga nie powoduje obciążenia stropu. Tak niska masa urządzenia nie sprawia trudności w instalowaniu monterom.
Kotły gazowe o dużej mocy typu CERAPURMAXX, wiszące, kondensacyjne to doskonała alternatywa dla kotłów stojących.

Kocioł gazowy CERAPURMAXX jest dostępny o mocy: 65 kW  i o mocy98 kW.

 

Decydując się na zakup kotła CERAPURMAXX, możemy liczyć na:

-  dzięki zastosowaniu techniki kondensacyjnej – wysoką sprawność;

-  zwiększenie mocy wyjściowej dzięki możliwości łączenia kotłów w układy kaskadowe, w   łączeniu równoległym do 4 kotłów (z modułem kaskadowym ICM),  do 392 kW;

-  małe wymiary i masa kotła z dużą mocą;

-  wygląd kotła na tyle elegancki nadający się do każdego pomieszczenia, dzięki zastosowaniu wzornictwa SKIN, nowego wzoru panela sterowania z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym LDC;

-  ułatwione serwisowanie i sam montaż kotła;

-  i wiele innych korzyści za rozsądną cenę.

 

Jednofunkcyjny kocioł CERAPURMAXX  sprzedawany jest na gaz ziemny GZ 50 z  możliwością  przezbrojenia na gaz płynny. Są dwie wersje mocy kotła: 14,2 - 65 kW lub 18,6 - 98,0 kW.

CERAPURMAXX może współpracować z różnymi typami instalacji grzewczych i ciepłej wody, jest kompatybilny z systemami regulacji Fx, a także istnieje możliwość  łączenia w układy kaskadowe.

« wstecz

Realizacje

realizacjerealizacjerealizacjerealizacje więcej »