język polski english

Aktualności

Najnowszy kocioł kondensacyjny Junkersa - Cerapur Compact

2015-11-06

NOWOŚĆ !

Cerapur Compact niewielki kocioł z ogromnymi możliwościami zastosowań!

Najnowsze kotły kondensacyjne Cerapur Compact to oferta warta zastosowania zarówno w przypadku nowych mieszkań oraz domów, jak i modernizacji istniejących instalacji oraz wymiany kotła gazowego na nowy.

Szeroki zakres modulacji

Kotły kondensacyjne Cerapur Compact mogą pracować ekonomicznie zarówno w przypadku ogrzewania małych mieszkań (dolny zakres modulacji od 3 kW), jak i większych apartamentów i domów (górny zakres regulacji do 25,4 kW) zapewniając wysoki komfort użytkownikom.

Automatyka pogodowa

Zintegrowany panel sterowania Bosch Heatronic® 3.5 zapewnia łatwą obsługę kotła. Dzięki wbudowanej automatyce pogodowej z możliwością dopasowania krzywej grzewczej do indywidualnych potrzeb systemu ogrzewania, Cerapur Compact umożliwia uzyskanie dodatkowych oszczędności energii i kosztów ogrzewania.

Opcjonalne zestawy podłączeń hydraulicznych

Opcjonalne zestawy hydrauliczne umożliwiają poziome lub pionowe podłączenie instalacji grzewczej, wodnej i gazowej. Dodatkowo, w przypadku wymiany starego kotła na nowy, dostępne są zestawy ułatwiające podłączenie nowego kotła do wielu rodzajów płyt montażowych w istniejących instalacjach.

Dodatkowe oszczędności inwestycyjne

W przypadku budynków wielorodzinnych Cerapur Compact może być podłączany do wspólnego komina, co pozwala zaoszczędzić cenną powierzchnię budynku oraz ograniczyć wydatki związane z zakupem indywidualnych systemów spalinowych. Kotły Cerapur Compact dostarczane są ze standardowymi adapterami powietrzno--spalinowymi Ø 80/125 mm.

Łatwa zmiana rodzaju gazu

Standardowo kotły Cerapur Compact przystosowane są do zasilania gazem typu E (GZ50). W przypadku pracy z innym rodzajem gazu (Lw, Ls, B/P) wystarczy, że urządzenie zostanie odpowiednio wyregulowane i oznakowane przez Autoryzowany Serwis Junkers.

Cerapur Compact

Wiszący gazowy kocioł kondensacyjnyOgrzewanie lub ogrzewanie + ciepła woda

Zakres mocy: od 3 do 25,4 kW Moc nominalna: 24 kW.

Najważniejsze korzyści:

  • oszczędność gazu: - szeroki zakres modulacji 1:8- funkcja optymalizacji solarnej
  • łatwy montaż: - różne możliwości podłączeń hydraulicznych
  • łatwa obsługa: - panel sterowania Bosch Heatronic ® 3.5- czytelny wyświetlacz LCD
  • cicha praca urządzenia
  • małe wymiary i masa
  • atrakcyjna cena

 

Robert Bosch Sp. z o.o., Dział Termotechniki, ul. Jutrzenki 105, 02-231 Warszawa

www.junkers.pl

« wstecz

Realizacje

realizacjerealizacjerealizacjerealizacje więcej »