język polski english

Aktualności

Kocioł kondensacyjny Thema Condens As firmy Saunier Duval

2014-08-27

Od ponad stu lat działa francuska firma Saunier Duval, która utworzona została w 1907 roku. Przez ten długi czas działalności firma wyspecjalizowała się w produkcji kotłów do centralnego ogrzewania i akcesoriów do nich.

Wśród wielu kotłów jest Thema Condens As niezwykle nowoczesny i przyjazny wiszący kocioł gazowy. Kocioł jest kondensacyjny, jednofunkcyjny z możliwością podłączenia zasobnika ciepłej wody, wyposażony we wbudowaną automatykę pogodową oraz zestaw do podłączenia kotła.

Kocioł Thema Condens As charakteryzuje się wysoką efektywnością dzięki oszczędności gazu, sprawia komfort centralnego ogrzewania, posiada bogate wyposażenie i wygodę przy instalacji i podłączaniu zasobnika
Ten jednofunkcyjny kocioł po podłączeniu zasobnika ciepłej wody spełnia dwie funkcje i może  zaspokoić potrzeby nawet licznej rodziny.

Kocioł Thema Condens As produkowany przez firmę Saunier Duval ma niewielkie wymiary i co pozwala na dużą dowolność w wyborze miejsca lokalizacji.

Najważniejsze zalety tego kotła to oszczędność dzięki systemowi kondensacji i regulacji modulacyjnej, wbudowana automatyka pogodowa, możliwość podłączenia zasobnika cwu, bezpieczeństwo i wygoda użytkowania. Kotły te mają zainstalowane najnowsze układy sterujące i wygodny w obsłudze panel sterowania wyposażony w wyświetlacz LCD oraz autodiagnostykę, a także współpracują z regulatorami modulacyjnymi. Dostępne są 3 modele kotła, które można dopasować do powierzchni ogrzewanych pomieszczeń od 5,1 do 32,8 kW. Kotły Thema Condens As mogą być zasilane gazem w ustawieniu fabrycznym - GZ 50, a także można je przystosować do gazu GZ 41,5 lub propanu.

« wstecz

Realizacje

realizacjerealizacjerealizacjerealizacje więcej »