język polski english

Aktualności

Kocioł kondensacyjny SUPRAPUR

2014-12-01

Najnowszymi kotłami kondensacyjnymi marki Junkers są kotły SUPRAPUR. Są to najwyższej generacji kotły stojące z szerokim zakresem mocy o niewielkich wymiarach. Kotły SUPRAPUR Junkersa mają moc wyjściową nawet 1,6 MW. Zastosowane w nich moduły sterujące pozwalają na programowanie i niezależną pracę do 11 obiegów c.o. i c.w.u. Suprapur  współpracuje z zasobnikami c.w.u. i  z układami solarnymi. Montowanie tych kotłów jest niezwykle proste, można zainstalować je w miejsce istniejących źródeł centralnego ogrzewania.

Kocioł SUPRAPUR jest jednofunkcyjny, stojący, kondensacyjny, na gaz ziemny lub propan, stanowi doskonałe rozwiązanie dla ogrzewania budynków wielorodzinnych, biurowych i przemysłowych.

Łatwa obsługa dzięki czytelnemu wyświetlaczowi, szeroki zakres mocy przy niewielkich wymiarach, współpraca z zasobnikami c.w.u. serii SK i SO, możliwość współpracy z kolektorami słonecznymi to jedne z zalet tych kotłów.

Dzięki układom kaskadowym, kotły Suprapur mogą ogrzać bardzo duże powierzchnie, a dzięki regulatorom Fx jest możliwość sterowania 11 obiegami c.o. i c.w.u.

Kocioł ten ma zastosowaną uszlachetnioną powierzchnię wymiennika ciepła tzw. polimeryzację plazmową. Jest wysoce sprawny i bezpieczny w użytkowaniu.

Piece te spełniają najostrzejsze wymagania norm w dziedzinie ochrony środowiska, są łatwe w montażu ponieważ dostarczane są  jako kompletne kotły gotowe do podłączenia. Mają nowoczesne wzornictwo, osłonięty panel sterujący, płynną modulację mocy kotła bo już od 25%, w białej obudowie. Można je podłączyć do regulatorów serii Fx  pogodowymi lub pokojowymi, a funkcja Solar ControlUnit Inside zapewniająca dodatkowe oszczędności gazu poprzez inteligentną współpracę kotła z systemem solarnym.

Kotły SUPRAPUR produkowane są w dwóch typach:  moce do: 65 kW i  do 98kW.

Produkt objęty jest 3 letnią gwarancją.

« wstecz

Realizacje

realizacjerealizacjerealizacjerealizacje więcej »