język polski english

Aktualności

Kocioł kondensacyjny CERAPUR ACU SMART

2012-04-12

Jednym z nowości firmy JUNKERS jest wiszący kocioł kondensacyjny CERAPUR ACU SMART.

Posiada on wbudowany zasobnik warstwowy o 48 litrach pojemności. Kocioł  CERAPUR ACU SMART polecany jest użytkownikom, którzy  preferują wysoki komfort ciepłej wody użytkowej, a także chcą korzystać z jego energooszczędności w użytkowaniu. Kocioł ten też polecany jest wszystkim, którym  brakuje miejsca w mieszkaniu na montaż kotła jednofunkcyjnego oraz zasobnika c.w.u.

Decydując się na kocioł CERAPUR ACU SMART skorzystamy z jego kompaktowych wymiarów,  łatwej obsługi, automatyki pogodowej, unikalnego systemu regulacji optymalizującego współpracę kotła z systemem solarnym, kompaktowego nierdzewnego aluminiowo-krzemowego wymiennika ciepła, wbudowanego osprzęty do c.w.u., czyli naczynia przeponowego i zaworu bezpieczeństwa, cichej pracy oraz funkcji blokady panela obsługi.

 

Kocioł kondensacyjny CERAPUR ACU SMART ma wbudowany zasobniki wężownicowy o poj. 48 l. Urządzenie to ma moc c.w.u. - 30 kW i  c.o. - 24 kW. Fabrycznie przystosowane jest do spalania gazu ziemnego GZ50 z  możliwością przezbrojenia urządzenia przez serwis do spalania innych rodzajów gazu i współpracuje z kolektorami słonecznymi.

« wstecz

Realizacje

realizacjerealizacjerealizacjerealizacje więcej »