język polski english

Aktualności

Gazowy przepływowy podgrzewacz Junkers w wersji W 11-2E

2012-01-12


Gazowy przepływowy podgrzewacz Junkers w wersji W 11-2E ma moc 19,2 kW, zapłon

elektroniczny z płomieniem dyżurnym oraz ręczną regulację płomienia na palniku.

 

Jest to niewielkie, kompaktowe  urządzenie o głębokości  tylko 220 mm, estetyczne wykonane,   do podgrzewania wody do celów użytkowych  z automatyczną regulacją natężenia przepływu wody do utrzymania stałego natężenia przepływu przy różnym ciśnieniu na zasilaniu.

Firma Junkers daje gwarancję na to urządzenia 3 lata, a hydraulik zamontuje podgrzewacz nam latwo i szybko na ścianie, dzięki dołączonemu do zestawu wężykowi do podłączenia wody.

Junkers W 11-2 E ma elektroniczny zapłon płomienia pilotującego (palnika zapalającego),  uniwersalny palnik na gaz ziemny lub płynny, nagrzewnic ę bez okładziny cynkowej czy ołowianej.

Podgrzewacz wyposażony jest w automat wodny wykonany z poliamidu wzmocnionego włóknami szklanymi, który nadaje się w 100% do ponownego przetworzenia, armaturę gazową z regulatorem do ręcznego nastawienia mocy zgodnie z zapotrzebowaniem.

Urządzenie to ma zabezpieczenie termoelektromagnetyczne zapobiegające niekontrolowanemu gaśnięciu płomienia palnika (wypływowi gazu z palnika), układ kontroli spalin wyłączający podgrzewacz w przypadku niewydolnej instalacji spalinowej, a także  ogranicznik temperatury zapobiegający przegrzaniu się nagrzewnicy.

Istnieje możliwość przezbrojenia na gaz GZ 41,5 GZ 35 oraz propan.

« wstecz

Realizacje

realizacjerealizacjerealizacjerealizacje więcej »